Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

~Miopuri

niesamowita perspektywa !


.


.


to jest bardzo dobre. taki tematyczny Bonnard w fotografii, bardzo miła atmosfera, no i koty... ten kot po prawej z otwartymi oczami jest super strong ! (a drugi uzupełnia kompozycję). miłe, podoba mi się


.


.


hmm... dobrze, że trzy !


Mamy podobny sposób pracy ale nawet Balthus używał polaroida.

Świetna kompozycja - to na pewno pierwsza rzecz, która się rzuca w oczy, czyli - bardzo klasyczna, swobodna, pozorna symetria. Kierunki się dopełniają.

Zachowujesz jedną gamę, przez co obraz jest bardzo harmonijny. O tym, że zachowanie zasad proporcji jest rewelacyjne też warto wspomnieć.

Od strony warsztatu - bardzo dobra praca. Nie brakuje mi w niej nic, co nie znaczy że nie można z niej wyciągnąć więcej. Z pewnością kolor którego używasz jest w pewien sposób idealizowany, platoński. Zbyt mało natomiast w nim Heraklita, i jego panta rhei. Przekonaj mnie, że ona żyje, że oddycha, że nie może znieść pozowania. A może może... Mylę się często, wiem, zabiorę od Ciebie to co wartościowe, oglądanie takiego obrazu to dla mnie lekcja. Każdy powinien się wymieniać. Ten spokój to sztuka.

Pozdrawiam


.


świetne poszukiwania ! dukt pędzla się bardziej wyswobodził, nie zapomnij tylko, żeby przypadkiem nie zgubić figury w cieniu ! mimo iż oznaczyłaś tą pracę jako rysunek, to od strony koloru bardzo dobrze dobrałaś tło do farby !


Łagodna kreska jak u Eschera. Symetria grozi przestrzeni, ale cierpliwe ruchy ręki uszlachetniają tą repetycję !


ta gra kolorów kojarzy mi się z obrazami Galisz


.


.


niesamowite poczucie budowania przestrzeni...


niemożliwym jest to, że to akwarela...


.


piękny jest ten niebieski na dole


to też jest świetne, podoba mi się detal... i język plastyczny.


abstract, tylko szkoda, że zbyt dużo bieli z dołu
kinetyka.


.


.


a więc to tak... no dobra praca, dlatego. (liryczna..? tak myślę, ale nie chcę być zbytnio subiektywny )


ten obraz wygląda jak fantastyczny pejzaż, przeraża mnie spokojnie ta faktura... to znaczy bardziej struktura, organiczna, jak tkanka, mikrokosmos.


nieprosto, ale inne światło, raczej inne...1 2 3 4 5 6 ... 11 Następna strona
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt